Hakkımızda

1992 yılında Antalya’da başladığımız turizme yönelik Deri Konfeksiyon ürünleri perakende mağazacılığını, 1995 yılında yine Deri Konfeksiyon üzerine Antalya ve İstanbul’da kurduğumuz atölyelerimizle üretim aşamasına taşıdık.

1990’lı yılların sonunda bu faaliyetlerimizi yurt dışına yönelttik ve Rusya ile Ukrayna bölgelerinde perakendecilik alanında genişleterek sürdürdük. Bu süreçte oluşan geniş müşteri portföyümüzü, ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren firmalar ile yaptığımız ortaklıklar neticesinde oluşan toptan ticaret ağımızla daha da genişlettik.

Şimdi de 28 yıllık bilgi birikimi ve tecrübelerimizle ürettiğimiz güncel moda ürünlerini siz değerli müşterilerimize Tanneryleather.com adresimizle sunmaya başladık. Sanal ticaretteki atılımımızla gerçek deri ürünlerini, dünya modasını takip ederek sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Mağazamızda hem küresel trendleri takip eden, hem de gerçek deriden üretilen ürünleri en uygun maliyet ile sizlere sunmaktayız.

Tanneryleather.com’da hayalinizdeki modelleri de hayata geçirmeyi hedefliyoruz. İstediğiniz modeli tasarlayarak bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde dilediğiniz ürünleri üretip, tarafınıza ulaşmasını sağlayabiliriz.

Write a call to action heading to engage your audience